Latviski  |  По-Русски  |  English

  Par mums Mēs iepērkam Mēs pārdodam Aktualitātes

(+371) 67413416
(+371) 25902381
info@pakdemiks.lv

Kurzemes prospekts 3, LV-1067, Rīga, Latvija

 

Par mums

 

SIA „Pak Demiks” tika reģistrēta un sāka savēju darbību 2002.gadā. Galvenais darbības virziens ir polimēru atlieku izlase, šķirošana un pārstrāde tos sadrumstalojot vai ar presēšanas palīdzību. Mēs pieņemam un iepērkam atliekas no uzņēmumiem, iedzīvotājiem un drazu kolektoriem Latvijā, kā arī no aizrobežu kompānijām Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā. „Pak Demiks” no citām kompānijām, kas strādā šajā tirgus sektorā, atšķiras ar to, ka mēs nodarbojamies ar izlasi un praktiski visu zināmo termoplastisko polimēru pārstrādi, kā kopējo: LDPE, LLDPE, HDPE, PP, PET, PVC, tā arī ar inženērijas: PC, PA, ABS, PS, PPS, PC/ABS, SAN, PMMA, PTFE, PVDF u.c. Tāda unificētā pieeja ir saistīta ar kompānijas nospraustā mērķa - eksporta darbību, kura ļauj atrast patērētāju katram izejvielas veidam. Pašreiz mūsu kompānijai ir daži lieli aizrobežu partneri kā iekšpus Eiropas Savienības – Austrijā, Beļģijā, Germānijā, Itālijā, Slovākijā, Francijā, tā arī aiz robežām ES, kuri ir mūsu produkcijas galvenie patērētāji. Otrējas izejvielas mēneša vidējo apgrozījumu sastāda 400 tonnas ar pakāpeniskas palielināšanās tendenci. Vēl viens virziens kompānijas darbībā ir otrējas izejvielas imports Latvijā pēc vietējo ražotāju pasūtījuma.

Balstoties uz noslēgto līgumu ar Rīgas domi un licenču pamata no dabas aizsardzības un Reģionālās pārvaldes Ministrijas, mēs esam pilnvaroti sniegt uzņēmumiem pakalpojumu - viņu izejvielu savākšanu un to polimēro atlieku vai iesaiņojuma utilizāciju, izdodot pie tam nepieciešamās izziņas.

Pastāvīgs darbs ar mūsu partneriem noved pie servisa uzlabojumiem, lokanības un lojalitātes paaugstināšanās mūsu kopīgā biznesā. Mēs aicinām sadarboties jaunus partnerus un esam ieinteresēti veidot ilglaicīgas un labas attiecības.
 

©2007 Pak Demiks | Designed by: Raymoo